کلاس دوره‌ای

کلاس های دوره ای در سه سطح مبتدی، نیمه پیشرفته و پیشرفته ارائه می گردد.

با توجه به سوابق یوگایی و آمادگی جسمانیتان، پس از مشاوره و صلاح دید متخصصین مجموعه آیینگار یوگای ونک پارک ( راه کمال) می توانید در سطح مناسب خود ثبت نام و شرکت نمایید.

یوگا همانند راهی است که ما را از استرس ها و فشارهای جسمی و روحی زندگی روزمره رها می کند، ذهنمان را آرام می کند و یاد می گیریم با وجود تمام تنش ها، دغدغه ها و مسائل وانهاده و شاد و آرام زندگی کنیم.

کلاس های مبتدی:

در این کلاس ها همراه با آموزش قدم به قدم مهم ترین نکات پایه ای به شما کمک می کنند تا با یوگا آشنا شوید و با آگاهی نسبت به بدن خود و نحوه صحیح و بدون آسیب حرکات را انجام دهید. در این کلاس ها با هر سطح و امادگی جسمانی می توانید از یوگا لذت ببرید و به زودی شاهد تغییرات چشمگیری در بدن و ذهن خود خواهید بود.

ممکن است در ابتدا به عنوان یک فرد مبتدی شرکت در کلاس برایتان دلهره آور باشد، اما این تفکری رایج و اشتباه است. در فضای آرامش بخش کلاس و ارائه نکات مهم در طول کلاس توسط اساتید متخصص این دلهره را برای شما به لذت و اعتماد به نفس تبدیل کرده و یوگا جزئی از شما خواهد شد.

همچنین به یاد داشته باشید که یوگا یک ورزش شخصی است و به هیچ عنوان نبایستی خود را با دیگران مقایسه کنید. همواره در حال نظاره به پیشرفت خود باشید تا آرامش و لذت بیشتری نصیبتان شود.

 کلاس های نیمه پیشرفته و پیشرفته:

آن دسته از متقاضیانی که پس از طی دوره ی مبتدی و صلاح دید متخصص مجموعه می بایست به منظور پیشرفت بهتر و با توجه به آمادگی که در دوره مبتدی به دست آورده اند به دوره نیمه پیشرفته و پیشرفته راه خواهند یافت، یا در صورتی که سوابق یوگایی قابل قبولی داشته باشند و مشروط به صلاح دید مدیریت مجموعه می توانند در این کلاس ها شرکت نمایند.